Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Z okazji przypadającego na 25 listopada Dnia Pluszowego Misia, świetlica zaprosiła do szkoły dzieci z sąsiedniego Przedszkola „Stokrotka”.
Gości przywitały absolwentki tegoż przedszkola, a obecnie nasze uczennice z trzeciej klasy – Tosia i Maja.
Następnie przedszkolaki miały okazje sprawdzić swoją spostrzegawczość w odszukiwaniu konkretnych misiów wśród wszystkich znajdujących się w sali  – Miś Najmniejszy, Miś Największy, Koala, Panda, Miś Plażowicz, Miś Muzykant, Miś Niebieski. Oczywiście zadania zostały wykonane perfekcyjnie.
Później goście zostali zaproszeni do oglądania prezentacji multimedialnej dotyczącej historii pluszowego misia, a także rozpoznawali i nazywali znane misie z bajek, na podstawie ilustracji oraz fragmentów piosenek. Pojawiły się postacie, takie jak: Miś Uszatek, Miś Colargol, Gumisie, Troskliwe Misie, Kubuś Puchatek, Miś Yogi, Panda Po, Misie z filmu „Mój brat Niedźwiedź” oraz „Sezon na misia”.
Nie zabrakło również wspólnej zabaw tanecznych z pokazywaniem przy piosenkach „Jadą, jadą misie” i „Niedźwiadek”.
Niespodziewanie wystąpiła  Ala z klasy 3C, która pięknie odczytała gościom swój wiersz o misiu, napisany spontanicznie podczas ich pobytu w świetlicy. Przedszkolaki w ramach podziękowania zaśpiewały głośno uczniom i wychowawcom świetlicy misiową piosenkę.
Na koniec pobytu nasi najmłodsi goście obejrzeli wystawę pluszowych misiów, przyniesionych przez uczniów naszej szkoły, a także prace plastyczne na korytarzu, nadesłane przez inne szkoły na konkurs świetlicowy „Pluszowy Miś – przyjaciel dzieci”. Na drogę otrzymali również coś słodkiego – misiowe żelki. 😉

Oczywiście bardzo dziękujemy za wizytę dzieci i ich wychowawców z Przedszkola „Stokrotka”. Obyśmy mogli częściej przyjmować w świetlicy takich miłych i aktywnych gości. 🙂

 

Wizyta przedszkolnych gości
Tagi:            

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *